Sprawdzone kredyty

Sprawdzone kredyty i pożyczki online bez zaświadczeń, bez bik, pożyczki pozabankowe i kredyty bankowe, zarówno dla osób prywatnych (zadłużonych, bezrobotnych i pracujących) jak i dla firm. Szybie pożyczki, chwilówki i pożyczki na raty. Dodatkowo w serwisie znajduje się pełna oferta produktów finansowych: darmowe konta bankowe, kredyty samochodowe, karty kredytowe, lokaty, leasing, ubezpieczenia i usługi dla firm. Oferta jest stale aktualizowana.

Sprawdzone kredyty i pożyczki online

Oferty pozyczek pozabankowych krótkoterminowych i długoterminowych udzielanych na raty. Sprawdzone kredyty bez zaświadczeń, na dowód. Kredyt bankowy przeznaczony dla osób z dobrą historią kredytową lub pożyczka pozabankowa dla osób którym bank odmówił kredytu. Sprawdzone oferty dostępne online - całkowicie przez internet, 7 dni w tygodniu.
Klienci indywidualni

Otwarte Konto Oszczędnościowe

Wzięliśmy to, co najlepsze z konta i lokaty – wysokie oprocentowanie i swobodny dostęp do pieniędzy.

2% w skali roku1

Oprocentowanie zmienne, obliczane w skali roku. Obowiązuje przez pierwsze 4 miesiące od otwarcia konta.

O zł za założenie i prowadzenie konta
Bezpłatne przelewy przez Internet

pomiędzy kontem oszczędnościowym, a kontem osobistym w ING

Wygodny dostęp do pieniędzy

przez Internet, aplikację mobilną, telefon i w oddziałach Banku

Oprocentowanie każdej złotówki

Twoje pieniądze rosną już od pierwszej wpłaty

Wpłacasz i wypłacasz kiedy chcesz

bez utraty odsetek

Jak założyć Otwarte Konto Oszczędnościowe

Nie mam konta oszczędnościowego

Załóż Otwarte Konto Oszczędnościowe w PLN w ofercie specjalnej „Bonus na start”, a Twoje środki będą oprocentowane 2% w skali roku przez 4 miesiące od dnia jego otwarcia.

Mam konto oszczędnościowe2

Załóż Otwarte Konto Oszczędnościowe Bonus w PLN do 11.05.2017 r. Wpłacaj nowe środki i zyskaj 2% w skali roku przez 4 miesiące od otwarcia konta. Oprocentowanie dotyczy wyłącznie nowych środków, czyli oszczędności zgromadzonych powyżej salda początkowego3 z 27.03.2017 r.

Zaloguj się w ING BankOnLine
i załóż twarte Konto Oszczędnościowe Bonus

Regulamin oferty specjalnej
„Otwarte Konto Oszczędnościowe Bonus”

Pozostałe sposoby oszczędzania

 
  • Program oszczędnościowy Smart Saver – do 2,5%

    Automatycznie zbiera małe kwoty, gdy robisz przelew albo płacisz kartą i odkłada je na atrakcyjne oprocentowanym rachunku.

  • ING Konto Funduszowe

    To 3 pakiety funduszy inwestycyjnych do wyboru: dostosowane do akceptowanego przez Ciebie poziomu ryzyka i zakładanego możliwego zysku.

  • Inwestycyjna Lokata Terminowa

    Produkt strukturyzowany w formie lokaty bankowej

 
Nie wiesz co wybrać? Skontaktuj się z nami

1. Oprocentowanie zmienne, obliczane w skali roku. Obowiązuje przez 4 mies. od założenia konta i dotyczy:
- Otwartego Konta Oszczędnościowego Bonus w PLN zakładanego od 31.03.2017 r. do 11.05.2017 r. na warunkach określonych w Regulaminie oferty specjalnej "Otwarte Konto Oszczędnościowe Bonus".
- Otwartego Konta Oszczędnościowego w PLN zakładanego na warunkach określonych w Regulaminie oferty specjalnej "Bonus na start". Po upływie 4 mies. obowiązywać będzie oprocentowanie standardowe.
Zapoznaj się z ww. regulaminami ofert specjalnych.

2. Otwarte Konto Oszczędnościowe w PLN, Otwarte Konto Oszczędnościowe Direct w PLN, Otwarte Konto Oszczędnościowe Premium w PLN.

3. Produkty bankowe wchodzące w skład salda początkowego określone są w Regulaminie oferty specjalnej Otwarte Konto Oszczędnościowe Bonus.


Oprocentowanie:


Otwarte Konto Oszczędnościowe w PLN Oprocentowanie standardowe poniżej 100 000 zł: 0,70%
od 100 000 zł: 0,70%
Oprocentowanie w ramach oferty "Bonus na start" do 100 000 zł: 2,00%
Otwarte Konto Oszczędnościowe Bonus w PLN Dla pozostałych środków, niespełniających warunków Regulaminu oferty specjalnej "Otwarte Konto Oszczędnościowe Bonus" 0,70%
Dla nowych środków, objętych ofertą specjalną zgodnie z Regulaminem oferty specjalnej "Otwarte Konto Oszczędnościowe Bonus" poniżej 100 000 zł: 2,00%

Oferta dotyczy wyłącznie Otwartego Konta Oszczędnościowego w PLN zakładanego na warunkach określonych w Regulaminie oferty specjalnej "Bonus na start" i obowiązuje przez 4 miesiące od założenia konta. Po upływie tego okresu dla powyższego konta obowiązywać będzie oprocentowanie standardowe.
Zapoznaj się z Regulaminem tej oferty.

do góry
ING Bank Śląski S.A., ul. Sokolska 34, Katowice. Informacje aktualne na dzień: 01.08.2017. Dodatkowe informacje: www.ingbank.pl , infolinia: 801 222 222 (całkowity koszt połączenia według stawek operatora) lub oddział Banku. Niniejszy materiał nie jest ofertą udzielenia kredytu/pożyczki, a ma charakter wyłącznie informacyjny. Bank decyduje o udzieleniu kredytu/pożyczki po dokonaniu oceny zdolności kredytowej i zastrzega sobie prawo do obniżenia wnioskowanej kwoty kredytu/pożyczki lub odmowy jego/jej udzielenia.

v.17.8.1.0.0