Sprawdzone kredyty

Sprawdzone kredyty i pożyczki online bez zaświadczeń, bez bik, pożyczki pozabankowe i kredyty bankowe, zarówno dla osób prywatnych (zadłużonych, bezrobotnych i pracujących) jak i dla firm. Szybie pożyczki, chwilówki i pożyczki na raty. Dodatkowo w serwisie znajduje się pełna oferta produktów finansowych: darmowe konta bankowe, kredyty samochodowe, karty kredytowe, lokaty, leasing, ubezpieczenia i usługi dla firm. Oferta jest stale aktualizowana.

Sprawdzone kredyty i pożyczki online

Oferty pozyczek pozabankowych krótkoterminowych i długoterminowych udzielanych na raty. Sprawdzone kredyty bez zaświadczeń, na dowód. Kredyt bankowy przeznaczony dla osób z dobrą historią kredytową lub pożyczka pozabankowa dla osób którym bank odmówił kredytu. Sprawdzone oferty dostępne online - całkowicie przez internet, 7 dni w tygodniu.

Finansowanie zakupu każdego produktu

HappyCash

  • Oferta jest przeznaczona na sprzęt RTV AGD o wartości od 400 zł do 3 000 zł brutto (może być kilka produktów w łącznej kwocie do 3000 zł)
  • Okres spłaty - dwie możliwości wyboru: 13 lub 24 miesięczne równe raty, przy czym ostatnia rata jest ratą wykupową (nie obowiązkową)
  • Stała stopa procentowa
  • Usługa skierowana jest do osób fizycznych w wieku 18-75 lat, które z różnych przyczyn (takich jak: brak udokumentowanych dochodów, niekorzystna historia kredytowa) nie mają możliwości skorzystania z rat w wysokości 0 % oferowanych przez banki lub nie posiadają wystarczających środków na gotówkowy zakup w sklepie
  • RRSO: 286%
Złóż wniosek Warunki

Produkty polecane